Wiadomości o podobnej tematyce

 • Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

  Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co będzie - gdy rynek spowolni? a może grozi nam nadpodaż?

 • Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

  Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na komunikacie. PGNiG ocenia, że wniosek był niezasadny.

 • Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

  Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

 • "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

  "Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

Opublikowany przez Malwina Sidor | 2015-04-09

Gdzie kupić kawę klasy premium?

Jeśli jesteśmy wytrawnymi kawoszami i nie zadowolimy się ofertą typowych marketów lub delikatesów, pozostaje nam poszukiwanie nietuzinkowych odmian kawy na własną rękę.

Nic nie zastąpi aromatu kawy ze świeżo mielonych ziaren...

Zaopatrzyliśmy się już w dobry młynek do kawy, pozostaje tylko znaleźć dostawcę najlepszych owoców kawowca. O ile nawiązanie kontaktu z egzotycznym plantatorem i zamówienie sobie kilograma ziaren na domowy użytek wydaje się nieco bezsensownym przedsięwzięciem, o tyle warto odwiedzić niejeden dobrze zaopatrzony sklep z kawą paloną, który może zaoferować nam spory wybór różnych odmian ziaren.

Ziarniste kawy smakowe - marzenie wielu z nas

Połączenie najwyższej klasy kawowych ziaren z dobrze skomponowaną mieszanką aromatów to rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wypić świeżo zmieloną kawę ziarnistą o aromacie waniliowym wiśniowym czy czekoladowym. Niebanalne kompozycje zapachowe przekładają się na wyśmienity smak kawy, której nie musimy dodatkowo przyprawiać.

Gdzie znaleźć dobry sklep z kawą?

Odwiedzając popularne herbaciarnie lub kawiarnie, niejednokrotnie mamy możliwość zakupu serwowanych tam mieszanek kaw czy herbat. Ostatnio można również zamówić wyborne ziarna za pośrednictwem Internetu, i nie ukrywamy, że dla wielu z nas, jest to z pewnością zdecydowanie najwygodniejsza opcja. Często zdarza się, że zamawiamy online na próbę np. 100 gramów kawy (przedział 5-10 deko jest zwykle minimalną możliwą gramaturą), i jeśli przypadnie nam do gustu, wracamy w to samo miejsce w sieci po to, by zrobić dużo, dużo większe zakupy.

Oto co uchwycił nasz reporter

restauracja
gastronomia
żywienie