Wiadomości o podobnej tematyce

 • Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

  Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co będzie - gdy rynek spowolni? a może grozi nam nadpodaż?

 • Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

  Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na komunikacie. PGNiG ocenia, że wniosek był niezasadny.

 • Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

  Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

 • "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

  "Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

Opublikowany przez Malwina Sidor | 2015-05-21

Chłonne ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe są w dzisiejszych czasach powszechnie stosowane.

Spotykamy je niemal wszędzie - w pracy, w szkołach, na uczelniach, w innych obiektach użyteczności publicznej, restauracjach czy pubach. Dobrej jakości produkty tego typu powinny być przede wszystkim chłonne, a także przyjazne dla środowiska. Ich zastosowanie jest podobne do tego, jakie mają zwykłe ręczniki, tyle, że są one jednorazowe, dlatego wydają się wręcz niezastąpione w publicznych toaletach, gdy chce się wysuszyć ręce. Znakomicie sprawdzają się też podczas pracy w kuchni oraz w trakcie innych czynności związanych z utrzymaniem czystości w domu lub w miejscu pracy.

Najczęściej producent ręczników papierowych oferuje swoim klientom różnego rodzaju produkty, które nieco różnią się od siebie wymiarami i gramaturą. Na przykład ręczniki kuchenne są sprzedawane w opakowaniach zawierających jedną lub więcej rolek. Natomiast odwiedzając toaletę w biurze czy w restauracji spotykamy się z ręcznikami składanymi - ręczniki papierowe zz są w takich miejscach po prostu niezbędne. Są one umieszczane w specjalnych podajnikach. Badania pozwalają stwierdzić, że wycieranie rąk ręcznikami papierowymi jest bardziej higieniczne niż osuszanie rąk ciepłym powietrzem.

Ręczniki z papieru najczęściej są w zielonym, szarym lub białym kolorze. Ekologiczne i ekonomiczne są ręczniki z makulatury, choć nie są one aż tak chłonne i wytrzymałe oraz miłe w dotyku jak te wykonane z celulozy. Białe ręczniki w rolkach są czasem ozdobione wzorem.

Oto co uchwycił nasz reporter

biznes
biuro